Son Haberler
Anasayfa / Tesisat / Gider Açma – sutespiti.com

Gider Açma – sutespiti.com

SuTespiti tıkanan banyolarınızda sizlere kesin ve hızlı çözüm sunmaktadır. kırmadan Banyo gideri açma işlemi var mı? kırmadan banyo gideri açma çok pahalı bir işlem mi ? gibi sorularla başbaşa kalan değerli müşterilerimiz, profesyonel tespitcim ile hızlı ve kesin çözüm hizmetimizle rahat bir nefes alacaksınız.
Banyo gideri açma işleminden önce tespit çalışmasında genellikle kanalları görüntülediğimiz mini kameralar ile yapılmaktadır. Mini kameralar sayesinde tıkanıklığın yerini ve sebebini tam olarak belirlemekteyiz..

Kırmadan açılabilecek bir konumda ise tıkanıklık kanal açma robotlarımız ile hiçbir yeri kırmadan kesin ve hızlı bir biçimde banyo gideri açma işlemi yapılmaktadır..
Banyo giderinin tıkanma sebebi eğer katı maddeler ise kanal açma robotumuzun ucuna taktığımız farklı bir aparat ile bu katı maddeler parçalanır ve kanalizasyona karışarak tıkanıklığınız açılmaktadır

Banyonuzda ki kötü kokuların sebebini tıkanıklık olarak algılayabilirsiniz. Fakat bunun asıl sebebi tıkanıklık değil lavabo giderinin klozet giderine bağlanmış olmasıdır.. Bu giderlerin farklı olması gerekir ve inşa itibari ile farklı bir gider daha mutlaka yapılmaktadır.. Yanlış bağlantılar yüzünden maruz kaldığınız kokulara son vermemizi isterseniz

0538 048 21 60 numaramızı arayarak bir son verebilirsiniz. Gider değişiklik işlemi uzun süren bir işlem olmaması gibi ücret acısından ucuz bir işlemdir..
SuTespiti

Hakkında SuTespiti

Merhabalar, Sutespiti.com olarak sizlere en kaliteli ve güvenceli hizmeti sunuyoruz. 2008'den Bu Yana hizmetlerimiz'den bir çok firma, kurum ve ev faydalanmıştır. Uygun fiyat ve hızlı iş'in doğru adresi.

Check Also

Kaçak Su Tespiti – Hızlı Tespit

  Aklınızdakı Sorular Sanırım Bunlar ! Hay aksi boru çatlamış, ama nereden içten mi ? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benim İşim Acil Hemen Ara